Запрошую на мій блог дбайливих батьків і творчих педагогів! Гості блогу познайомляться з моїми родзинками. Дізнаються актуальні новини нашого садочка та групи "Гномик". Побачать цікаві моменти з життя дітей.

Віртуальна книжкова виставка


В.Сухомлинський



Серед численних народних та авторських казок особ­ливо виділяються коротенькі казкові оповідки Василя Сухомлинського.
Високоморальні, сповнені любові до природи, до всіх і до всього живого, вони є тим благодатним засобом, 
за допомогою якого можна забезпечити комплексну реалізацію завдань фізичного, розумового, естетичного,
трудового, громадянського виховання дитини...
Читаючи дітям текст, їх навчають слухати й ро­зуміти усне мовлення; фіксувати початок та кінець опо­віді; усвідомлювати елементи фактичного змісту (хто, де, коли, як),логічні зв'язки між ними; уявляти те, про що йдеться у творі, який прослуховується; співпереживати з дійовими особами .У дітей формують елементарні аналітико-синтетичні вміння в роботі над текстом, речен­ням, словом, звуками мовлення. На основі казки можна також розробити сюжетне заняття з фізичного виховання, а ще — подати знання про при­родне, людське і предметне довкілля.

Оповідання для дітей

               

Т.Г. Шевченко



В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмерущою  любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу. 

Сучасний освітній процес тісно переплітається з вивченням творів Т.Г.Шевченка. Саме у  дошкільному навчальному закладі відбувається перше знайомство з його творчістю та життєвим шляхом. Його вірші - то скарбниця народу, краса нашої землі, любов і переживання за долю українців та сила слова, яке підбадьорює, навчає, додає мудрості. 


                                      Вірші для дітей




Леся Українка


У дитячу українську літературу, як і в літературу взагалі, Леся Українка увійшла зі своїми темами й образами, з власним голосом, оригінальним почерком. У чому ж ця своєрідність голосу письменниці?
Леся Українка написала ряд віршів для малят, дітей дошкільного віку. Ці маленькі поезії характеризує передусім вміння поетеси передати те відчуття радості, яке виникає в дитини, коли вона пізнає навколишній світ.
Поетеса у своїх віршах змальовує картини рідної природи, навчає бачити прекрасне в ній, багатство її барв і яскравість їх, відчувати багатоголосся її, помічати безліч звукових відтінків і тонів, різноманітних шумів. Письменниця фіксує увагу і на різноманітності тих почуттів, які виникають внаслідок спостережень над природою.


                                    Вірші для дітей

Немає коментарів: